OMIDA GROUP

Zarząd spółki

Bartłomiej Glinka

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Założyciel Akademii Rozwoju Osobistego Columbus, członek Rady Ekspertów Uniwersytetu Gdańskiego.

Ukończył studia z tytułem magistra na specjalności Handel Morski. Absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

Karierę zawodową rozpoczął w spółce Evegreen Marine Corporation, w której pracował przez 5 lat. Następnie przez 4 lata był dyrektorem oddziału w firmie Rohlig Suus Logistics SA. Aktualnie jest jednym ze współwłaścicieli Omida Group.

Marek Rostkowski

Absolwent Akademii Morskiej w Gdyni na kierunku Towaroznawstwo i Ładunkoznawstwo na wydziale Administracji. Absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Ukończył szkolenia przeprowadzone przez Harvard Business Review. Członek Rady Ekspertów Uniwersytetu Gdańskiego.

Od 2002 roku związany z branżą TSL, która od zawsze była jego pasją. Współzałożyciel Omida Group.

W pracy zawodowej skupia się na inwestowaniu w ludzi. Jego celem biznesowym jest powiększanie posiadanego kapitału oraz rozszerzanie działalności firmy na każdym poziomie funkcjonowania, począwszy od kadr, przez zaplecze technologiczne, po budowanie dobrych i długotrwałych relacji biznesowych.

WSPÓŁPRACUJEMY

Wyższa Szkoła Bankowa Gdańsk

ZAUFALI NAM

Thyssenkrupp Infiniti Michelin Berghoff Intermarche Bricomarche

Jesteś kierowcą lub przewoźnikiem?

Zapraszamy do współpracy!

Szukasz transportu?

Skontaktuj się z nami, możemy Ci pomóc!