OMIDA GROUP

Osiągnięcia

W 2017 r. Omida Group otrzymała prestiżową nagrodą miesięcznika Forbes - Diament Forbesa. Przyznawana jest ona najdynamiczniej rozwijającym się firmom w kraju.

W najnowszym zestawieniu Omida Group zajęła 1. miejsce zarówno w zestawieniu firm z województwa pomorskiego, jak i w rankingu ogólnopolskim.

Solidny Pracodawca Roku to nagroda przyznawana rzetelnym i przyjaznym pracownikom firmom. Nagroda przyznawana jest najlepszym pracodawcom w Polsce, szczególnie tym promującym ciekawe rozwiązania HR oraz świadczenia dla pracowników. Omida Group została wyróżniona nagrodą Solidnego Pracodawcy w 2017 roku.

Gazele Biznesu to nagrody wręczane przez Puls Biznesu od 2000 roku. Przyznawane są najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Omida Group została nagrodzona kolejno w 2014, 2015 i 2016 roku.

Gryf Gospodarczy to jedna z najbardziej prestiżowych nagród gospodarczych przyznawana przez władze i organizacje z województwa pomorskiego. Omida Group została laureatem „Gryfa Gospodarczego” w 2015 r. w kategorii średnich przedsiębiorstw zatrudniających od 50 do 249 pracowników.

ZAUFALI NAM

Thyssenkrupp Infiniti Michelin Berghoff Intermarche Bricomarche

Jesteś kierowcą lub przewoźnikiem?

Zapraszamy do współpracy!

Szukasz transportu?

Skontaktuj się z nami, możemy Ci pomóc!