OMIDA S.A.

Certyfikaty

SGS ISO 45001
Certyfikat ISO 45001 to obiektywny dowód, że system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy spełnia najwyższe standardy.

SGS ISO 9001
Certyfikat ISO 9001 to obiektywny dowód, że system zarządzania oraz wszystkie procesy przez nas realizowane zorientowane są na osiągnięcie wysokiej jakości.

SGS ISO 14001
Certyfikat ISO 14001 to obiektywny dowód, że nasze usługi realizujemy w sposób zrównoważony i przyjazny naturze.

Certyfikat przyznawany przez Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (IATA)

Certyfikat AEO (Authorised Economic Operator)
Dokument potwierdzający wiarygodność przedsiębiorcy w zakresie działań celnych na terenie Unii Europejskiej.

WSK
Certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu Wewnętrznego Systemu Kontroli.

Certyfikat IFS Logistics
W spółce Linkpoint został wdrożony i certyfikowany system bezpieczeństwa żywności podczas transportu IFS Logistics. Pozwala to na monitorowanie zgodności transportu z przepisami żywności, bardziej efektywne wykorzystanie zasobów oraz na rozszerzenie zakresu przewożonych towarów.

GMP+
GMP+ to międzynarodowy system certyfikacji, który jest gwarancją bezpieczeństwa pasz. Standard Dobrych Praktyk Wytwarzania i Transportu Pasz.

ISO 28000
ISO 28000 jest międzynarodową normą systemu zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw. Dzięki niemu wszystkie nasze dostawy są realizowane na czas.

TUV NORD
ISO 9001 to norma międzynarodowa zawierająca wymagania dotyczące systemów zarządzania jakością. Jest potwierdzeniem najwyższej możliwej jakości naszych usług.

CWB
Certyfikat wiarygodności biznesowej jest potwierdzeniem najwyższej kondycji finansowej, które otrzymują firmy szczególnie wyróżniające się oraz spełniające bardzo wyselekcjonowane kryteria. Jest oferowaną przez nas silną gwarancją stabilności i rentowności.

WSPÓŁPRACUJEMY

Wyższa Szkoła Bankowa Gdańsk

ZAUFALI NAM

Thyssenkrupp Infiniti Michelin Berghoff Intermarche Bricomarche

Jesteś kierowcą lub przewoźnikiem?

Zapraszamy do współpracy!

Szukasz transportu?

Skontaktuj się z nami, możemy Ci pomóc!