Asystent Spedytora

Radzymin

MASZ MINIMUM ROCZNE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY? CHCESZ PRACOWAĆ W FIRMIE, GDZIE NIE MA OGRANICZEŃ, A SPEDYTORZY ZAJMUJĄ SIĘ TYLKO TYM W CZYM SĄ NAJLEPSI? W OMIDA GROUP POSIADASZ DO DYSPOZYCJI DZIAŁ WINDYKACJI, KADRY, HR ORAZ WEWNĘTRZNY DZIAŁ PRAWNY. ZAJMUJESZ SIĘ TYM CO PRZYNOSI CI ZYSKI. NASZĄ SIŁĄ SĄ LUDZIE I MOŻLIWOŚCI, KTÓRE CODZIENNIE POWIĘKSZAMY, BYŚ TY MÓGŁ ZARABIAĆ WIĘCEJ.

Nie ma oddziału w Twoimi mieście? Skontaktuj się z nami!


Omida Group to lider spedycji drogowej w Polsce. W 2018 roku wykonaliśmy blisko 200 000 transportów, a suma przychodów wyniosła 585 milionów złotych. Omida Group składa się z kilku ściśle współpracujących ze sobą spółek, dzięki czemu klientom zapewniamy kompletną obsługę w zakresie spedycji oraz każdej gałęzi transportu.Jesteśmy dumni z pracowników, którzy dzięki kreatywności, świetnym pomysłom i solidnej codziennej pracy wspinają się górę po ścieżce kariery. Posiadamy ponad 17 oddziałów i wciąż otwieramy kolejne.

Zapewnimy Ci:

 • pracę w firmie o stabilnej pozycji i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,- Monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych
 • spokój i wsparcie całej grupy Omida, działów windykacji, kadr, działu prawnego i innych. Zajmujesz się tylko tym co przynosi zyski,
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • realne możliwości awansu (nawet do stanowiska Prezesa we własnej firmie TSL),
 • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
 • możliwość rozwoju,
 • niezbędne narzędzia pracy.

Oczekujemy:

 • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta,
 • umiejętność planowania i organizowania,
 • umiejętności budowania i utrzymania długotrwałych relacji z klientami,
 • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych.

NIE bój się, że nie masz DOŚWIADCZENIA w spedycji/transporcie-wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

 • organizacja transportów samochodowych całopojazdowych,
 • przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych,
 • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami,
 • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Jesteś gotowy na nowy, ekscytujący etap w swoim życiu? Czekamy na Twoje zgłoszenie. Zapraszamy do aplikowania. Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Omida S.A. al.Grunwaldzka 472, 80-236 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a - zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c - przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji. Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę: ’Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Aplikuj!Lista Ogłoszeń